Gięcie blach

Jedną z podstawowych usług oferowanych przez naszą firmę jest gięcie blach różnego rodzaju. W tym obszarze zajmujemy się zarówno obróbką pojedynczych elementów, jak i przyjmujemy większe zamówienia.

Na terenie naszego znajdującego się w województwie opolskim zakładu mieści się park maszynowy wyposażony w zaawansowane technologicznie prasy krawędziowe CNC (Computerized Numerical Control). Nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że z łatwością uzyskujemy elementy o różnorodnych kształtach bez niszczenia struktury obrabianego materiału. W obszarze gięcia blach możemy wykonać nawet najbardziej niestandardowe zlecenia, unikając przy tym zmiany grubości materiału. Gwarantujemy wysoką powtarzalność obrabianych elementów.

Niezależnie od specyfiki zlecenia dbamy o to, by do klientów trafiały elementy w najbardziej możliwy sposób odpowiadające ich oczekiwaniom i zgodne z podanymi przez nich parametrami. Precyzja i powtarzalność wytwarzanych przez nas kształtów sprawia, że w momencie, gdy przekazujemy elementy klientowi, są one gotowe do zastosowania bez konieczności dalszej obróbki.