Producent zbiorników

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu zbiorników ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykonywane przez nas z najwyższą starannością zbiorniki cechują się dużą uniwersalnością – swoje zastosowanie znajdują w wielu gałęziach przemysłowych. Wykorzystywane są w branżach spożywczej, farmaceutycznej czy chemicznej, ale także w przemyśle browarniczym czy mleczarskim.

Tego typu zbiorniki stalowe cieszą się dużą popularnością ze względu na szereg zalet. Nie tylko cechują się one dużą wytrzymałością, ale także nie wykazują szkodliwego odziaływania na przechowywane w nich materiały. Z powodzeniem można zatem przechowywać w nich najróżniejsze ciecze (także wodę pitną) oraz materiały sypkie. Zbiorniki nadają się także do magazynowania gazów w warunkach ciśnieniowych.

Jako producent zbiorników chcący sprostać wymaganiom wszystkich klientów, te konstrukcje ze stali nierdzewnej oferujemy nie tylko klientom z województwa opolskiego, ale także z całego kraju. Trwałe zbiorniki możemy również dostosować do ich przeznaczenia oraz preferencji zleceniodawców – produkujemy zbiorniki w formie pionowej lub poziomej. W celu przystosowania pojemnika do konkretnej branży, możemy wyposażyć je m.in. we wskaźnik poziomu, aparaturę kontrolno-pomiarową lub włazy.