Spawanie zbiorników

Nasza firma specjalizuje się w wytwarzaniu zbiorników ze stali nierdzewnej i kwasoodpornej. Wykonywane przez nas z najwyższą starannością zbiorniki cechują się dużą uniwersalnością – swoje zastosowanie znajdują w wielu gałęziach przemysłowych. Wykorzystywane są w branżach spożywczej, farmaceutycznej czy chemicznej, ale także w przemyśle browarniczym czy mleczarskim.

Tego typu zbiorniki stalowe cieszą się dużą popularnością ze względu na szereg zalet. Nie tylko cechują się one dużą wytrzymałością, ale także nie wykazują szkodliwego oddziaływania na przechowywane w nich materiały. Z powodzeniem można zatem przechowywać w nich najróżniejsze ciecze (także wodę pitną) oraz materiały sypkie. Zbiorniki nadają się także do magazynowania gazów w warunkach ciśnieniowych.

Jako producent zbiorników chcący sprostać wymaganiom wszystkich klientów, te konstrukcje ze stali nierdzewnej oferujemy nie tylko klientom z województwa opolskiego, ale także z całego kraju. Trwałe zbiorniki możemy również dostosować do ich przeznaczenia oraz preferencji zleceniodawców – produkujemy zbiorniki w formie pionowej lub poziomej. W celu przystosowania pojemnika do konkretnej branży, możemy wyposażyć je m.in. we wskaźnik poziomu, aparaturę kontrolno-pomiarową lub włazy.
Skontaktuj się z Nami

1 + 12 =

OPOL-SPAW s.c. Andrzej Wanat, Tomasz Zarzycki

ul. Wiejska 13
46-050 Przywory
NIP: 991 039 68 50

Email

biuro@opolspaw.pl

Telefon

Tel. 77 464 35 14
Fax. 77 464 35 14

Kom. 660 472 308
Kom. 602 329 473

* Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD biuro@opolspaw.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.