Gięcie blach
Jedną z podstawowych usług oferowanych przez naszą firmę jest gięcie blach różnego rodzaju. W tym obszarze zajmujemy się zarówno obróbką pojedynczych elementów, jak i przyjmujemy większe zamówienia.

Na terenie naszego znajdującego się w województwie opolskim zakładu mieści się park maszynowy wyposażony w zaawansowane technologicznie prasy krawędziowe CNC (Computerized Numerical Control). Nowoczesne zaplecze techniczne sprawia, że z łatwością uzyskujemy elementy o różnorodnych kształtach bez niszczenia struktury obrabianego materiału. W obszarze gięcia blach możemy wykonać nawet najbardziej niestandardowe zlecenia, unikając przy tym zmiany grubości materiału. Gwarantujemy wysoką powtarzalność obrabianych elementów.

Niezależnie od specyfiki zlecenia dbamy o to, by do klientów trafiały elementy w najbardziej możliwy sposób odpowiadające ich oczekiwaniom i zgodne z podanymi przez nich parametrami. Precyzja i powtarzalność wytwarzanych przez nas kształtów sprawia, że w momencie, gdy przekazujemy elementy klientowi, są one gotowe do zastosowania bez konieczności dalszej obróbki.

Skontaktuj się z Nami

3 + 2 =

OPOL-SPAW s.c. Andrzej Wanat, Tomasz Zarzycki

ul. Wiejska 13
46-050 Przywory
NIP: 991 039 68 50

Email

biuro@opolspaw.pl

Telefon

Tel. 77 464 35 14
Fax. 77 464 35 14

Kom. 660 472 308
Kom. 602 329 473

* Informujemy, że Państwa zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać cofnięta w dowolnym momencie przez wysłanie wiadomości e-mail na adres naszego ABI/IOD biuro@opolspaw.pl spod adresu, którego zgoda dotyczy. Informujemy, że nie jesteście Państwo profilowani. Państwa dane nie będą przekazywane poza EOG ani udostępniane organizacjom międzynarodowym.